• Vychází z nejnovějších odborných studií „přímé vazby“
(vrozená schopnost nervového systému předvídat pohyb), kterou aplikují prestižní světové rehabilitační kliniky, lázně a elitní sportovní kluby při léčbě zad i celého pohybového ústrojí. HUBER MOTION LAB je unikátní světová technologie, která rychle aktivuje spalování tuků a současně posiluje hlavní posturální svaly.
  • Unikátní světové 3D cvičení
Oscilační plošina se zaměřuje na dolní partie těla, pohyblivý stojan se soustředí na záda a madla s dotykovými senzory zobrazují odděleně potřebnou intenzitu pravé a levé horní části zad při cvičení pro odstranění svalových disbalancí. Při cvičení pracuje celé tělo. Veškerý svalový systém bude znovu aktivován, všechny svalové skupiny jsou nuceny pracovat společně. Tím se zvýší metabolismus a zformuje se štíhlá postava v rekordním čase.
  • Pozoruhodné ověřené výsledky v rekordním čase
Redukce tuku v těle, zvýšení svalové hmoty, zlepšení fyzické kondice.. Vyzkoušejte zcela novou světovou komplexní stimulaci celého těla, při které je cvičení zábavné, intuitivní a rytmické. Efektivita tohoto cvičení je rychlejší, než kdy dříve!
  • Vaše programy
Po odborné konzultaci vám specialista vybere komplexní program dle vašich osobních potřeb.
ZPEVNĚNÍ, ZEŠTÍHLENÍ, SPRÁVNÉ DRŽENÍ A PRUŽNOST TĚLA